Kilis Çiçekçi

Çiçekçi NetRehber Puanı Henüz değerlendirme yok Şimdi Açık · 22:30'de kapanıyor
Kilis Çiçekçi kapak görseli

İletişim Bilgileri

Telefon 0 505 036 04 79 değerlendir
0 (505) 036 04 79 · +90 505 036 04 79
Adresİsmetpaşa Mahallesi, Doğan Güreş Paşa Bulvarı No:4 D:a, 79000 Merkez/Kilis
Şehir Kilis / Merkez

Kilis Çiçekçi Hakkında

Kilis Çiçekçi, Merkez/Kilis bölgesinde Çiçekçi kategorisinde hizmet vermektedir. İsmetpaşa Mahallesi, Doğan Güreş Paşa Bulvarı No:4 D:a, 79000 Merkez/Kilis adresinde bulunan firmaya 05050360479 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. İşletme hafta içi 07:30 – 22:30, cumartesi 07:30 – 22:30, pazar 07:30 – 22:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Aşağıdaki harita üzerinden Kilis Çiçekçi'ye yol tarifi alabilirsiniz.

Kilis Çiçekçi Hakkında Sık Sorulan Sorular

Kilis Çiçekçi telefon numarası kaç?

Kilis Çiçekçi'nin telefon numarası 05050360479. Numaraya sayfadaki arama butonundan tek dokunuşla ulaşabilirsiniz.

Kilis Çiçekçi nerede, adresi nedir?

Kilis Çiçekçi adresi: İsmetpaşa Mahallesi, Doğan Güreş Paşa Bulvarı No:4 D:a, 79000 Merkez/Kilis. İşletme Merkez/Kilis sınırları içindedir.

Kilis Çiçekçi'ye nasıl gidilir?

Hedef adres: İsmetpaşa Mahallesi, Doğan Güreş Paşa Bulvarı No:4 D:a, 79000 Merkez/Kilis. İşletme Merkez/Kilis sınırlarında bulunuyor. Sayfadaki "Yol Tarifi Al" butonu bulunduğunuz konumdan tarif verir.

Kilis Çiçekçi çalışma saatleri nedir?

İşletme hafta içi 07:30 – 22:30, cumartesi 07:30 – 22:30, pazar 07:30 – 22:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Günlük ayrıntı sayfadaki çalışma saatleri tablosundadır.

Kilis Çiçekçi pazar günü açık mı?

Evet, Kilis Çiçekçi pazar günü 07:30 – 22:30 hizmet vermektedir.

Kilis Çiçekçi hangi kategoride hizmet veriyor?

Kilis Çiçekçi, Çiçekçi kategorisinde yer almaktadır. Kilis ilindeki diğer Çiçekçi firmalarını da rehberde inceleyebilirsiniz.

Kilis Çiçekçi kaç puan aldı?

Kilis Çiçekçi için NetRehber'de henüz değerlendirme yapılmamıştır. Bu işletmeyi ziyaret ettiyseniz sayfadaki değerlendirme formundan puan verebilirsiniz.

Değerlendirmeler

Bu işletme için henüz değerlendirme yapılmamış. Deneyiminizi paylaşan ilk kişi siz olun.

Değerlendirme yaz
Puanınız
Güvenlik kodu

Değerlendirmeler yayınlanmadan önce incelenir.

Önerileriniz gönüllü editörlerimiz tarafından incelenir ve doğrulaması sağlandıktan sonra bilgiler güncellenir.

Bu işletme sizin mi? Sahipliğinizi doğrulayın, bilgilerinizi kendiniz güncelleyin. Ücretsiz başvurun →
Ara: 0 505 036 04 79
Bu numara çalışıyor mu?
Henüz doğrulanmadı — ilk bildiren siz olun.
Çalışma Saatleri Açık
Pazartesi (bugün) 07:30 – 22:30
Salı 07:30 – 22:30
Çarşamba 07:30 – 22:30
Perşembe 07:30 – 22:30
Cuma 07:30 – 22:30
Cumartesi 07:30 – 22:30
Pazar 07:30 – 22:30
Harita ve Yol Tarifi

Yakındaki firmalar

50 km çevrede, en yakından uzağa
  1. Kilis Çiçekçi : Çiçekçi Nezir Kilis / Merkez (50 m) 0 545 214 52 59
  2. Kilis Neslihan Çiçek Galerisi Peyzaj Organizasyon Kilis / Merkez (750 m) 0 534 598 01 79
  3. Orkide Çiçekçilik Kilis / Merkez (800 m) 0 348 814 51 89
  4. Yasemin Çiçek Galerileri Kilis / Merkez (800 m) 0 348 813 45 54
  5. Kilis Çiçekçi : Ecem Çiçekçilik Kilis Kilis / Merkez (850 m) 0 543 439 98 97
  6. Kilis Papatya Çiçekçilik Kilis / Merkez (1,1 km) 0 545 214 52 59
  7. Kilis Çiçekçi: Mislina Çiçek Evi Kilis / Merkez (1,5 km) 0 348 813 63 63
  8. Kilis Çiçekçi Karmen Çiçekçilik Kilis / Merkez (1,6 km) 0 348 813 43 83
  9. Kilis Çiçekçi Yağmur Çiçekçilik Kilis / Merkez (2,9 km) 0 543 814 11 55
  10. Rüya Çiçekçilik Kilis / Merkez (3,2 km) 0 544 714 42 80
  11. Gaziantep Deniz Çiçek Gaziantep / Şahinbey (39 km) 0 506 761 20 10
  12. Gaziantep Çiçek Evi Gaziantep / Şahinbey (39 km) 0 540 842 00 27
  13. Çiçek Tasarımcısı Gaziantep / Şahinbey (39 km) 0 539 854 80 68
  14. Papatya Çiçek Gaziantep / Şahinbey (42 km) 0 532 152 94 00
  15. Gaziantep Şahinbey Çiçek Gaziantep / Şahinbey (42 km) 0 532 152 94 00
  16. Gaziantep Çiçek Karmen Çiçek Gaziantep / Şahinbey (43 km) 0 538 080 08 18
  17. Gaziantep Çiçekçi - Bahar Çiçekçilik Gaziantep / Şahinbey (43 km) 0 542 838 08 28
  18. Emre Çiçekçilik - Gaziantep Çiçekçi Gaziantep / Şehitkamil (44 km) 0 538 896 69 94
  19. Mor Çiçek Çikolata Hediyelik Gaziantep / Şahinbey (44 km) 0 544 903 20 16
  20. Gaziantep Gardenya Çiçek Bı Dunya Gaziantep / Şehitkamil (44 km) 0 537 937 56 57
Tümünü göster: Kilis Çiçekçi (10)