Şahin Pastanesi

Şahin Pastanesi kapak görseli

İletişim Bilgileri

Telefon 0 346 222 46 12 değerlendir
0 (346) 222 46 12 · +90 346 222 46 12
Webhttp://www.firmasec.com/firma/ykzcmr-sahin-pastanesi/
AdresAltuntabak, Evliya Cad., 58030 Merkez/Sivas
Şehir Sivas / Merkez

Şahin Pastanesi Hakkında

Şahin Pastanesi, Merkez/Sivas bölgesinde Fırın kategorisinde hizmet vermektedir. Altuntabak, Evliya Cad., 58030 Merkez/Sivas adresinde bulunan firmaya 03462224612 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. İşletme hafta içi 06:00 – 23:00, cumartesi 06:00 – 23:00, pazar 06:00 – 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Aşağıdaki harita üzerinden Şahin Pastanesi'ye yol tarifi alabilirsiniz.

Şahin Pastanesi Hakkında Sık Sorulan Sorular

Şahin Pastanesi telefon numarası kaç?

Şahin Pastanesi'nin telefon numarası 03462224612. Numaraya sayfadaki arama butonundan tek dokunuşla ulaşabilirsiniz.

Şahin Pastanesi nerede, adresi nedir?

Şahin Pastanesi adresi: Altuntabak, Evliya Cad., 58030 Merkez/Sivas. İşletme Merkez/Sivas sınırları içindedir.

Şahin Pastanesi'ye nasıl gidilir?

Hedef adres: Altuntabak, Evliya Cad., 58030 Merkez/Sivas. İşletme Merkez/Sivas sınırlarında bulunuyor. Sayfadaki "Yol Tarifi Al" butonu bulunduğunuz konumdan tarif verir.

Şahin Pastanesi çalışma saatleri nedir?

İşletme hafta içi 06:00 – 23:00, cumartesi 06:00 – 23:00, pazar 06:00 – 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Günlük ayrıntı sayfadaki çalışma saatleri tablosundadır.

Şahin Pastanesi pazar günü açık mı?

Evet, Şahin Pastanesi pazar günü 06:00 – 23:00 hizmet vermektedir.

Şahin Pastanesi hangi kategoride hizmet veriyor?

Şahin Pastanesi, Fırın kategorisinde yer almaktadır. Sivas ilindeki diğer Fırın firmalarını da rehberde inceleyebilirsiniz.

Şahin Pastanesi web sitesi nedir?

Şahin Pastanesi'nin web sitesi: http://www.firmasec.com/firma/ykzcmr-sahin-pastanesi/

Şahin Pastanesi kaç puan aldı?

Şahin Pastanesi için NetRehber'de henüz değerlendirme yapılmamıştır. Bu işletmeyi ziyaret ettiyseniz sayfadaki değerlendirme formundan puan verebilirsiniz.

Değerlendirmeler

Bu işletme için henüz değerlendirme yapılmamış. Deneyiminizi paylaşan ilk kişi siz olun.

Değerlendirme yaz
Puanınız
Güvenlik kodu

Değerlendirmeler yayınlanmadan önce incelenir.

Önerileriniz gönüllü editörlerimiz tarafından incelenir ve doğrulaması sağlandıktan sonra bilgiler güncellenir.

Bu işletme sizin mi? Sahipliğinizi doğrulayın, bilgilerinizi kendiniz güncelleyin. Ücretsiz başvurun →
Ara: 0 346 222 46 12
Bu numara çalışıyor mu?
Henüz doğrulanmadı — ilk bildiren siz olun.
Çalışma Saatleri Kapalı
Pazartesi 06:00 – 23:00
Salı 06:00 – 23:00
Çarşamba (bugün) 06:00 – 23:00
Perşembe 06:00 – 23:00
Cuma 06:00 – 23:00
Cumartesi 06:00 – 23:00
Pazar 06:00 – 23:00
Harita ve Yol Tarifi

Yakındaki firmalar

50 km çevrede, en yakından uzağa
  1. Hünkar Baklava Sivas / Merkez (1,4 km) 0 346 223 47 40
  2. Umut Pastanesi Sivas / Merkez (400 m) Yeme & İçme 0 546 610 09 90
  3. Sivas Duru Pastanesi Sivas / Merkez (450 m) Yeme & İçme 0 542 536 19 07
  4. Elit Dondurma Sivas / Merkez (550 m) Dondurmacı 0 530 677 79 51
  5. Tadım Pasta & Baklava Sivas / Merkez (550 m) Yeme & İçme 0 544 660 14 26
  6. Akça Pastanesi Sivas / Merkez (750 m) Yeme & İçme 0 346 222 18 15
  7. Son Osmanlı Tuncay Usta Pasta Tatlı Börek Sivas / Merkez (800 m) Yeme & İçme 0 542 210 83 58
  8. Kemal Usta Waffles Sivas / Merkez (1,1 km) Kafe 0 346 222 09 09
  9. Elit Pastanesi Oğuzhan Topçu Sivas / Merkez (1,3 km) Yeme & İçme 0 542 787 48 60
  10. Hakan Baklava Sivas / Merkez (1,5 km) Kafe 0 346 221 18 12
  11. Nido Dondurma Sivas / Merkez (1,7 km) Dondurmacı 0 553 065 40 73
  12. Saray Pastanesi Sivas 2 Sivas / Merkez (1,7 km) Pastane 0 541 534 88 75
  13. Starbucks Sivas / Merkez (2,0 km) Kahve Dükkanı 0 850 969 73 98
  14. Bonavias Sivas Sivas / Merkez (2,0 km) Çikolata ve Şekerleme 0 505 580 27 58
  15. Furkan Baysak Pastaneleri - Sivas 2 Sivas / Merkez (2,1 km) Yeme & İçme 0 501 101 94 94
  16. Şahin Pastanesi Bağdat Sivas / Merkez (2,8 km) Yeme & İçme 0 346 215 05 58
  17. Telveli Kahvecisi Sivas / Merkez (2,8 km) Restoran 0 539 721 11 58
  18. Pastabay Sivas / Merkez (3,6 km) Yeme & İçme 0 507 207 22 77
  19. Bişgel Pasta Börek Sivas / Merkez (3,8 km) Kafe 0 537 412 18 29
  20. Saray Pastanesi Sivas Sivas / Merkez (4,1 km) Pastane 0 541 534 88 75